Skani dieta

Išbandyta dieta: vienuoliktoji diena

gaminkime.lt

vienuolikta Yra labai puikus posakis anglų kalba: an apple a day keeps doctor away. Taigi, jei kasdien suvalgytumėte po obuolį, pamirštumėte ką reiškia lankytis pas gydytojus. O ir vitaminų nereikėtų vartoti taip gausiai, kaip galbūt vartojate. Šiandien svarbu valgyti kuo daugiau obuolių. Jei tarp pagrindinių valgymų jaučiatės išalkusi, suvalgykite po obuolį. Jie išvis yra sotūs. Bet jei norite ko nors saldesnio, puikiai tiks džiovinti obuoliai!

Pusryčiai. Obuolių ir mango lassi: supjaustykite mangą, obuolį ir blenderiu išplakite kartu su 250 ml natūralaus jogurto.

Pietūs. Obuolių kompotas: supjaustykite du obuolius, nedideliame puode ištirpinkite šaukštelį cukraus, sudėkite obuolius, ketvirtį čili pipiro, gabaliuką imbiero ir užpilkite 150ml obuolių sulčių virkite 8-10 min.

Vakarienė. Obuolių ir pankolių salotoms nuplaukite 25 g salotų, supjaustykite pankolį ir obuolį. Sumaišykite padažą iš šaukšto alyvuogių aliejaus, 2 šaukštelių obuolių acto, medaus, druskos ir pipirų. Užpilti ant vaisių.

Leave A Comment