Skani dieta

Išbandyta dieta: dvyliktoji diena

gaminkime.lt

dvylikta Tai paskutinioji diena, kuomet, pasak dietos, turėtumėte atsikratyti paskutiniojo pusės kilogramo. Tai – gėrimo diena. Tai yra lyg ir pamokėlė, jog jei norime, kad mūsų kūnas mūsų klausytų, turime gerti daug vandens. Vanduo šalina visas nepageidaujamas medžiagas, greitina virškinimą ir yra nekaloringas. Ar gali būti dar geresnis maistas, nei vanduo? Juokauju, žinoma. Tiesiog įpraskite išgerti per dieną daugiau nei 1 litrus vandens, ir net nepajausite, kaip susidraugausite su savo organizmu. Jei jums sunku prisiversti taip dažnai gerti vandenį, pasistatykite pilną stiklinę matomoje vietoje ir kaskart ją pamatę – išgerkite ir pripilkite iš naujo.

Pusryčiai. Supjaustykite 2 kivius ir pusę banano, išplakite blenderiu kartu su 100 ml apelsinų sulčių.

Pietūs. 300ml karšto daržovių sultinio sumaišykite su sultimis iš 3 cm imbiero šaknies.

Vakarienė. 0,5l pomidorų sulčių išplakite su 6 šaukštais šviežių apelsinų sulčių ir 2 šaukštais žaliųjų citrinų sulčių. Galite šiek tiek pasūdyti.

Pastaba. Jei pati dieta siūlė 9-ąją dieną nukelti į savaitgalį, tai šį kartą aš siūlau 12-ąją dieną nukelti į artimiausią savaitgalį. Nes jei jums pilna darbo diena, jau po pietų nebepastovėsit ant kojų. Kad ir kaip efektyvu, tačiau, išskyrus pusryčius, daugiau niekas iš meniu energijos pakankamai nesuteikia.

Leave A Comment