Skani dieta

Išbandyta dieta: dešimtoji diena

gaminkime.lt

desimta Šios dienos esmė – nevartoti jokių angliavandenių! Tiksliau pasakius – valgykite viską, išskyrus grūdinius produktus, sausainius, keptas bulves, gazuotus gėrimus, bulvių traškučius, ledus, picas, makaronus ir kitus „blogus angliavandenius”. Negalima valgyti visiškai jokių saldumynų. Maža išimtis gali būti juodas šokoladas, tik būtinai su nemažiau nei 70% kakavos, nes jame daug antioksidantų. Kitaip sakant – daržovės, mėsa ir žuvis – jūsų šiandienos sėkmės garantas!

Pusryčiai. Itališkas omletas: kubeliais supjaustykite 2 nedidelius pomidorus. Keptuvėje pakaitinkite šaukštą alyvuogių aliejaus, supilkite pomidorus. 2 kiaušinius išplakite su 2 šaukštais pieno, druska ir pipirais, supilkite į keptuvę ant pomidorų ir kepkite ant silpnos ugnies. Galite pagardinti bazilikais ir parmezanu

Pastaba. ÄŒia tikrai ne vieno žmogaus porcija… Arba jei pusryčiams paprastai suvalgote pusę šaldytuvo turinio, tai čia – dietinis to variantas.

Pietūs. Pietums pasirinktinai 120-170 g žuvies ar mėsos (nebūtinai paukštienos) derinti su daržovėmis.

Vakarienė. Artišokų mišrainė: supjaustykite 3 marinuotus artišokus ir vieną kietai virtą kiaušinį. įmaišykite dvi saujas plėšytų salotų lapų. Užpilkite padažu ir šaukštelio alyvuogių aliejaus, šaukšto vyno acto, 2 šaukštų artišokų skysčio, 2 šaukštų apelsinų sulčių, druskos ir pipirų.

Leave A Comment