Skani dieta

Išbandyta dieta: trečioji diena

gaminkime.lt

trecia Taigi trečiąją dietos dieną reikia suvartoti kuo daugiau produktų, deginančių kalorijas. Tai: imbieras, cinamonas, lašiša, čili pipiras, citrina, česnakai. O tai išties nesudėtinga! Ne tik skanu, bet ir mintis apie „lieknėjimą valgant” bent kiek emociškai padeda.

Taigi šiandien pateikiamas toks dienos planas.

Pusryčiai. Pusryčiams – bananų kokteilis. Jį pasigaminti labai nesunku. Supjaustykite bananą, užpilkite 200 ml natūralaus jogurto, pagardinkite 4 kaušeliais vanilinių ledų ir viską gerai išplakite blenderiu. Supilkite į taurę ir pabarstykite cinamonu. Neapsakomai gardu!

Pietūs. 125 g lašišos gabalėlį pamarinuokite trijuose šaukštuose citrinos sulčių, pabarstykite druska ir pipirais. Kepkite šaukšte alyvuogių aliejaus. Valgykite kartu su 400 g daržovių.

Pastaba: Kadangi lašišos neturėjau, naudojau jūros ešerį. Nors skonis ir skiriasi, tačiau vistiek labai gardu ir greit paruošiama.

Vakarienė. Vakarienei supjaustykite 200 g vištienos mažais gabalėliais, apkepinkite šaukšte sezamų aliejaus. Bebaigiant kepti įpjaustykite raudonąją papriką ir svogūną. Užpilkite sojų padažu. Taip pat įpjaustykite dvi skilteles česnako ir vieną čili pipirą. Labai aštru, tačiau veiksminga.

Kadangi šią dieną valgoma daug aštrių produktų, nebijokite gerti daugiau vandens. Ir tai darykite ne tik šiandien, bet ir kiekvieną kitą dieną. Po kiek laiko organizmas pripras prie didesnio vandens kiekio ir nepajausite, kaip pradės kristi svoris.

Leave A Comment