Skani dieta

Išbandyta dieta: antroji diena

gaminkime.lt

antraAntrąją dieną turėtumėte atsikratyti 0,5 kg. Šios dienos esmė – valgyti kuo daugiau vaisių, daržovių ir sriubų. Kitaip tariant – didelio tūrio, bet mažo tankio produktų. Sriubos šiuo atveju yra labai puikus pasirinkimas, nes padeda valyti organizmą, suteikia daug energijos ir neapsunkina.

Taip pat nedideliais kiekiais galite pasimėgauti paukštiena, biojogurtais ir kitokiais lengvais produktais. Tačiau jei vistiek kankinatės jausdamos alkį, šiandien galite suvalgyti gabalėlį duonos, saujelę spragėsių ar dribsnių, nes jie, dėka savo didelio tankio, sukuria sotumo jausmą.

Kadangi tikslus dienos planas nepateikiamas, aprašysiu jums savo antrosios dienos interpretaciją.

Pusryčiai. Manau, kad nėra geresnės dienos pradžios, nei indelis mėgstamo jogurto. Pastaruoju metu itin pamėgau „Alma” jogurtą su žaliosiomis citrinomis. Ir lengva, ir sotu, ir naudinga!

Pietūs. Pietums pasirinkau trintą brokolių sriubą (http://www.gaminkime.lt/sriubos/trinta-brokoliu-sriuba.html). Ir sena gera tiesa apie sriubas pasitvirtino – itin sotu ir lengva. Tiesa, šiek tiek pakoregavau originalų receptą – nedėjau grietinėlės. Nes kokia gi dietinė sriuba su grietinėle…?

Vakarienė. Vakarienei gaminau apelsinų skonio vištienos salotas. O jas galite pasigaminti taip:
500 g. vištienos
2 saliero stiebai
1 agurkas
3-4 marinuoti agurkėliai
pusė gūžės Aisbergo salotų
Padažui:
tarkuota vieno apelsino žievelė bei jo sultys
100 ml natūralaus jogurto
šaukštas majonezo
pipirų.

Vištieną apkepkite nedideliame kiekyje aliejaus. į salotų indą supjaustykite ar suplėšykite salotas, įmaišykite kubeliais pjaustytą agurką, griežinėliais pjaustytą salierą ir marinuotus agurkėlius. Galiausiai sudėkite vištieną. Sumaišykite padažą iš visų ingredientų ir supilkite ant salotų.

Išties salotų lengvumas priklausys nuo to, kiek įdėsite pačių salotų. Jei jų bus vos keli lapeliai, žinoma valgysite daugiau vištienos, ir kažin ar tai bus labai gerai. Bet apelsinai joms suteikia gaivumo įspūdį, tad ir pačios salotos (be vištienos) yra stebėtinai skanios.

Tad, kai antroji diena jau pergyventa, laukiame trečiosios!

Leave A Comment