Skani dieta

Išbandyta dieta: pirmoji diena

gaminkime.lt

pirma Pirmoji šios dietos diena – išrūgų diena. Turėtumėte atsikratyti 1kg.

Mano patarimas – šia diena pasirinkite laisvadienį, nes šios dienos racionas tikrai nėra energetiškai stiprus. Turbūt dėl šios dienos aš jau gerus metus vis nukėlinėjau dietos pradžios datą, nes šis raugintas gėrimas man pasitikėjimo tikrai nekėlė. Tačiau visai nustebau – panašu į skiestą kefyrą, tik šiek tiek rūgščiau. Žinoma, jei paragavusios nuspręsite, kad jums išrūgos nepriimtinos, galite rinktis kuo liesesnį kefyrą (nemanau, kad tai kaip nors įtakos dienos rezultatus). Išrūgos išvalo organizmą nuo šlakų ir toksinų. Tai puiki pradžia norint apsivalyti prieš dviejų savaičių maratoną.
Ir itin svarbu: šią dieną turite išgerti ne mažiau nei 3 litrus geriamojo vandens (galima ir mineralinio, tačiau tik negazuoto).

Iškart galiu prisipažinti, kad šiek tiek nusižengiau visam dienos planui – priešpiečiams suvalgiau apelsiną. Tačiau juk ne nuodėmė, jei pietūs dar toli, o atrodo, kad skrandis prakiurs. Tiesa?

Pusryčiai. Pusryčiams pateikiamas braškių išrūgų kokteilis.
300 ml. išrūgų
200 g. braškių.
Braškes ir išrūgas išplakti blenderiu. Jei per rūgštu, galite įsidėti šiek tiek cukraus. Tik svarbu – nepiktnaudžiaukite juo.

Pastaba: Dėl tam tikrų aplinkybių taip dienos pradėti negalėjau, tad pasirinkau mažą 125g. jogurto su avietėmis indelį. Tad nesistebiu, kodėl praėjus trims skrandis jau buvo tuštutėlis.

Pietūs. Pietums – agurkų ir išrūgų kokteilis su prieskoniais.
400 ml. išrūgų
1 nedidelis agurkas (šiuo metų laiku paprasčiau apsieiti su puse ilgavaisio agurko)
Agurką nulupti, supjaustyti smulkiais gabalėliais ir taipogi išplakti su išrūgomis. Pagardinti šaukštu citrinų sulčių, pipirais ir kariu.

Vakarienė. Išrūgų ir kviečių želmenų kokteilis.
300 ml. išrūgų
2 šaukštai kviečių želmenų
Išplakite, pasigardinkite norimais prieskoniais.

Pastaba: Kadangi kviečių želmenys manęs tikrai neviliojo, pasirinkau jogurtą su abrikosais ir sėlenomis.

Leave A Comment