Skani dieta

Išbandyta dieta: 6 kilogramai per 14 dienų.

gaminkime.lt

Žiema – toks jau metų laikas, kuomet dėl amžinos tamsos, šalčio ir visų kitų nuo mūsų nepriklausančių gamtinių faktorių suprastėja ne tik nuotaika, bet ir, sakykime tiesiai šviesiai, sumeksta mūsų savivertė. Bent jau išvaizdos klausimu. Juk po visų žiemos švenčių dažnai pasijuntame apsunkę, o to jausmo neišeina taip greit atsikratyti. O jei ir pavyksta – tai išnyksta tik jausmas, o ne kilogramai, badantys akis kaskart, kai pamatote save veidrodyje. Ir po visų šitų dvasinių kančių galų gale ryžtingai nutariate, kad reikia pasilaikyti kokios nors dietos ir vėl viskas bus kaip buvę (būkim optimistai – gal netgi geriau). Tačiau visokie kelių savaičių trukmės marinimaisi citrinomis ar kitais vienos rūšies produktais, o galbūt savaitinis badavimas tikrai savivertės jums nepakels. Nuotaikos taip pat. Bet juk labai norint išeičių tikrai atsiras, taip?

pradzia

Taigi ilgai kaupusi drąsą, pasiryžau išbandyti vieną dietą, kuri ilgą laiką traukė mano dėmesį. Jums įdomu kuo? Ogi itin įvairiu racionu, ne kąsnio dydžio porcijomis, o taip pat ir kasdien keičiamu valgiaraščiu. Kame slypi visos šios dietos paslaptis? Nieko ypatingo – daržovės, žuvis, vaisiai ir daug daug skysčių, taip pat ir maisto derinimas. Kaip galima atsispirti idėjai skaniai valgant atsikratyti nereikalingų kilogramų?

Tad nuo šiandien, sausio 28-osios dienos iškilmingai pasižadu dvi savaites laikytis šios maisto derinimo dietos ir kiekvienos dienos menu, receptus bei įspūdžius pateikinėti jums, mielos skaitytojos! Galbūt ir jums tai bus paskata imtis kažko ryžtingo, tačiau ne per daug radikalaus, norint pasidžiaugti savo atvaizdu veidrodyje.
Let the diet begin!

Leave A Comment