Skani dieta

Išbandyta dieta: penktoji diena

gaminkime.lt

penkta Pusiaukelė artėja, taip? Dienoms bėgant imu suprasti, kad ši dieta ne tiek skirta svorio atsikratymui, kiek mitybos subalansavimui, tinkamo maisto atradimui ir tiesiog gerai savijautai. Šiandien viena iš skaniųjų dienų, kuomet vėl vaisiai, vaisiai, vaisiai… Ir žinoma – vanduo, nes jo reikia išgerti ~2 l, o taip pat ir mažiausiai litrą nesaldintos žolelių arbatos. Netuščiažodžiausiu ir atskleisiu jums penktosios dienos mitybos planą.

Pusryčiai. Pusryčiams pasigaminkite vaisių salotų iš obuolio, pusės banano ir mango. Smulkiai supjaustykite ir užpilkite keletą šaukštų apelsinų sulčių. Tai pat galite pagardinti ir natūraliu jogurtu.

Pietūs. Išvirkite 100 g makaronų ir sumaišykite su 120 g sultinyje virtų brokolių. Pagardinkite citrinos sultimis ir pipirais.

Pastaba. Niekad nebūčiau pagalvojusi apie tokį derinuką, tačiau išties labai skanu ir sotu!

Vakarienė. Išvirkite 50 g makaronų, juos sumaišykite su daržovių mišiniu iš 150 g raudonosios paprikos, 50 g brokolių, 50 g saliero stiebų, 50 g cukinijų. Gardinkite taip pat citrinomis ir pipirais.

Pastaba. Po pietų kažkaip nebesinorėjo valgyti, tad neapsiėmiau makaronų gaminimu. Suvalgiau mažą indelį natūralaus jogurto su avietėmis bei apelsiną. To puikiai pakako, kad dar dabar skrandis būtų ramus.

Leave A Comment