Skani dieta

Išbandyta dieta: paskutinioji keturiolikta diena

gaminkime.lt

keturiolikta Nuoširdžiai sveikinu jus ir save sulaukus paskutiniosios dietos dienos. Šią dieną stiprinsime organizmą ir bandysime valgyti dažnai bet po nedaug. Valgant mažesnes porcijas mažesniais laiko intervalais ne taip apkraunamas organizmas, nei po, pavyzdžiui, sunkių pietų. Viso per dieną turėsite valgyti 7 kartus: pusryčius, pietus, vakarienę ir 4 tarpines užkandėles. O užkandžiams labiausiai tiks obuoliai, kriaušės, jogurtas, bananai, uogos, džiovinti vaisiai ir dribsniai.

Pusryčiai. 200 g vaisių ar uogų sutrinkite su 200 ml pieno/jogurto. Jei diena laukia nelengva – rinkitės jogurtą, nes jis tikrai sotesnis.

Pietūs. Derinkite nedidelį kiekį ryžių, daržovių ir mėsos. Galite juos pasigaminti pagal savo mėgstamą receptą. Pavyzdžiui, troškinti savo sultyse, virti garuose ar kita.

Vakarienė. Tobulas klasikinis užkandis – ant riekelės mocarelos pabarstykite druskos, pipirų ir bazilikų ir uždėkite riekelę pomidoro. Labai skanu ir gurmaniška!

Pastaba. Svarbu valgyti ne tiek, kad jaustumėtės sočios, bet tiek, kad atsispirtumėte minčiai apie pakartojimą. Geriau nepersivalgykite, o po pusvalandžio suvalgykite vaisių.

Leave A Comment