Skani dieta

Išbandyta dieta: aštuntoji diena

gaminkime.lt

astunta Šią dieną galutinai priartėjome prie pagrindinės taisyklės, nenorint numesti svorio. Tai yra – maisto derinimas. Tai reiškia, kad jei vartojate angliavandenių turinčius produktus, nevalia jų maišysi su daug balymų turinčiais produktais. Išties jau dietos pradžioje ėmiau stebėtis, kaip anksčiau galėjau valgyti kiaulienos kepsnį su bulvėmis? O dar prisiminiau, kaip po tokių pietų apsunkstama, tad galutinai pasižadėjau sau ir toliau derinti maisto produktus.

Pusryčiai. Galite pačios pasirinkti, kuria produktų grupe pradėsite dieną. Jei norėtumėte baltymingo maisto, galite išsikepti kiaušinienę iš vieno kiaušinio. O galbūt angliavandeniais? Tada jums tiktų ruginių miltų bandelė su medumi. Vaisių galite valgyti kiek norite.

Pastaba. Kadangi laiko valgyti ryte visiškai neturėjau, suvalgiau bananą. O tai jau angliavandeniai…

Pietūs. Tinkamiausias maistas, turintis daug baltymų. Tad pasigaminkite patiekalą iš 150 g mėsos, 200 g žuvies ar 2 kiaušinių. Juos reikėtų derinti su 400 g daržovių.

Pastaba. Pasirinkau žuvį, kaip ir trečiąją dietos dieną marinavau jūros ešerį citrinų sultyse. Kadangi šviežių daržovių neturėjau, išsiviriau brokolių. Išties puikus derinys! O šaldytos daržovės žiemą – gerai apgalvota išeitis iš riboto daržovių pasirinkimo.

Vakarienė. Patariama valgyti daugiau angliavandenių turinčius produktus. Tarkime, 125 g makaronų, 125 g ryžių ar 200g bulvių (virtų) derinti su 400 g daržovių.

Pastaba. Kaip bebūtų keista, žuvis buvo labai soti, tad eilinį kartą vakarienei pasitenkinau bananu. Ir turbūt puse megalitro arbatos.. 🙂

Leave A Comment